Wycieczka do Osikowej Doliny

18 kwietnia najstarsze grupy: Misie, Sówki, Tygryski i Krasnoludki wraz ze swoimi paniami wybrały się na wycieczkę do Osikowej Doliny. Po drodze nasza pani Przewodnik zabrała nas pod Bramę Twardowskiego, gdzie opowiedziała nam legendę związaną z tym miejscem.  Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji, główną z nich były  Osikowe warsztaty, które są niebanalną formą edukacji, rozwoju kreatywności i zdolności manualnych, poprzez zabawę, to wyjątkowe połączenie edukacji tradycji, rękodzieła i ekologii. Nasze dzieciaki nie tylko uczestniczyły w warsztatach,  miały również możliwość poznania historii związanej z Osikowym drewnem, zjeść pyszną pieczoną kiełbaskę oraz spędzić czas na dworze grając w piłkę, puszczając bańki czy uczestnicząc w zabawach z chusta animacyjną.