Wielkanocne warsztaty z rodzicami – „Motylki”

Rodzina i przedszkole są najważniejszymi środowiskami wychowawczymi przedszkola i w szczególny sposób oddziaływają na dziecko. Właśnie te środowiska są odpowiedzialne za wprowadzenie je w świat wartości i uczenia sztuki życia. Udział rodziców w działalności i życiu przedszkola jest bardzo ważny, dlatego najstarsza grupa „Motylków ” zorganizowała wielkanocne warsztaty z rodzicami. Wspólnie z dziećmi i rodzicami w godzinach popołudniowych, przy kawie i herbatce pozwoliliśmy rozkwitnąć, nierzadko ukrytym talentom plastycznym. Rodzice wykazali się dużą kreatywnością, inwencją twórczą i chęcią do podejmowania nowych wyzwań. Dzieci były zachwycone. Miła atmosfera brak pośpiechu, bliski kontakt nauczyciela z rodzicami sprawiły że wspólnie spędzony czas minął stanowczo za szybko.