Projekt Edukacyjny: „Bohater Tygodnia” – Biedronki

Grupa „Biedronek”, to bohaterska grupa, która od 4 tygodni realizuje Projekt Edukacyjny: „Bohater Tygodnia”. Wybrane dziecko zostaje wyróżnione, ma możliwość przenoszenia zabawek, gier czy ulubionych przedmiotów. Wspólnie z rodzicami przygotowuje teczkę, w której wypisuje siebie i członków swojej rodziny, rysuje ulubioną książkę i bajkę oraz przygotowuje odznakę. Bohater może zaprosić swojego rodzica do przedszkola, aby opowiedział o swojej pracy, zainteresowaniach lub przeczytał książkę grupie.
Na koniec Bohater otrzymuje Medal Bohatera Tygodnia. Dziękujemy za zaangażowanie w projekt rodzicom bohaterów obecnych. A przyszłym, życzymy odwagi i zapraszamy do włączenia się w zabawę. Bez obaw nie ma się czego bać. Dzieci bardzo się starają, aby zostać wybranym Bohaterem Tygodnia, a wybrani są dumni z siebie i swoich rodziców.