Polecajki, czyli co warto czytać dzieciom

Czy znacie już wikinga Tappiego i mieszkańców Szumiącego Lasu?
Wiking Tappi kocha Szepczący Las i swoich przyjaciół, ale wciąż marzy o dalekich podróżach. Buduje więc z przyjaciółmi okręt i rusza na wyprawę. Na morzu spotyka go wiele niesamowitych przygód- poznaje nowych przyjaciół, a na jego drodze staje zły czarodziej oraz olbrzymi smok. Wtedy robi się odrobinę groźnie… Na szczęście jednak Tappi ma wielkie serce i wielu przyjaciół, dzięki którym z każdej opresji wychodzi cało. Magiczny, bardzo plastycznie opisany świat pełen przyjaznych postaci: wesołego wikinga, przyjaznego wiatru, wesołej wiewiórki oraz baśniowy charakter opowieści i
sympatyczni bohaterowie sprawią, że książeczkę polubi każde dziecko.
Prosty tekst i duże litery pomogą rodzicom przy wieczornym czytaniu i zachęcą dzieci do samodzielnej lektury, a czarno-białe wesołe ilustracje zwrócą uwagę dzieci.