Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość  w życiu dzieci, które na co dzień uczęszczają do Gminnego Przedszkola w Paniówkach. Podniosłość tegorocznego wydarzenia uświetnili zaproszeni goście: kierownik Referatu Edukacji i Zdrowia Urzędu Gminy Gierałtowice p. Barbara Mansfeld, dyrektor oraz wicedyrektorzy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego: p. Małgorzata Wiśniewska, p. Karina Karcz, p. Joanna Bartoszek, wszyscy pracownicy administracji i obsługi naszego przedszkola. Program artystyczny zaprezentowany przez małych artystów nawiązywał  do Dnia Edukacji Narodowej, ale również do 100-lecia odzyskania niepodległości. Dzieci z uśmiechami na twarzach śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły otrzymując od publiczności gromkie brawa.  Wszystkie grupy przyrzekały oraz ślubowały być zawsze przykładnym przedszkolakiem. Pani wicedyrektor Joanna Bartoszek dokonała uroczystego aktu pasowania, który był ogromnym przeżyciem dla wszystkich dzieci. Zwieńczeniem uroczystości był występ p. Patrycji Cempulik- Włodarz, która zaśpiewała utwór pt. „Polna różyczka” S. Moniuszki. Dziękujemy również Rodzicom za pomoc w przygotowaniach do uroczystości.