Nowe grupy w starej szkole

 

„Tygryski” i” „Krasnoludki” to najstarsze grupy w naszym przedszkolu, dlatego w tym roku szkolnym właśnie te dzieci przeszły do budynku starej szkoły. Panie Katarzyna Przybysz, Aleksandra Winkler, Anna Sowulewska, Monika Rudzka odpowiedzialne za te grupy dołożyły wszelkich starań, aby wszystko przygotować na przybycie i by dzieci poczuły się komfortowo w nowych warunkach.

Pani Monika Rudzka oraz Anna Sowulewska urządziły gabinet terapeutyczny, który jest dostosowany jest do potrzeb dzieci. W gabinecie będą odbywały się następujące zajęcia: rewalidacja, wczesne wspomaganie rozwoju, logopedia, zajęcia korekcyjno- kompensacyjne. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci panie w gabinecie stworzyły kącik relaksacyjny, który dają dzieciom możliwość kontrolowania swoich emocji i zaspakajania potrzeby odprężenia i wyciszenia swojego organizmu.

Dzięki temu, że budynek znajduje się w sąsiedztwie szkoły, dzieciom łatwiej będzie się zaadaptować gdy pójdą do pierwszej klasy.

Mamy nadzieję, że ten nowy rok szkolny będzie pełen wrażeń, uśmiechu i zabawy. My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony w przedszkolu służył rozwojowi każdego dziecka.                                                                                                                                       

    MR