Konkurs regionalny „Śląska Piosenka Wesoła”

25 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się X jubileuszowy konkurs pt. ,,Śląska piosenka wesoła”. W konkursie brały udział dzieci z przedszkoli z naszej gminy oraz z Mikołowa-Bujakowa. Nagrody przyznawane były w trzech kategoriach wiekowych. Mali artyści oprócz śląskich piosenek zaprezentowali również piękne, tradycyjne śląskie stroje. I choć konkurs musiał wyłonić zwycięzców to jednak każdy z wykonawców został doceniony i otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek. W skład jury weszli –  solistka chóru Cecylia Patrycja Cempulik – Włodarz, sołtys Paniówek Bogusław Mryka oraz wokalista zespołu „Kamraty” Ryszard Piszczelok. Jubileusz uświetniła swoją obecnością  kierownik Referatu Edukacji i Zdrowia Gminy Gierałtowice pani  Barbara Mansfeld oraz pani Domin właścicielka firmy Telekomfort w Paniówkach, dzięki której możliwe było obdarowanie przedszkolaków.