Konkurs Jesienna Orkiestra

Dnia 11.01.24 w naszym przedszkolu nagrodzeni zostali uczestnicy konkursu „Jesienna orkiestra”, którego celem było rozwijanie kreatywności dzieci poprzez zaprojektowanie własnego instrumentu muzycznego. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, zwłaszcza zwycięzcom w następujących kategoriach:
III miejsce: Wiktor P. „Instrument strunowy”, Laura D. „instrumenty perkusyjne oraz dzwonki”, Alicja Ż.” instrumenty dęte i strunowe klawisze”, II miejsce: Bartek R. „instrumenty dęte i strunowe klawisze”, Alicja S. „instrumenty perkusyjne oraz dzwonki” Milosz P. „instrumenty strunowe”, I miejsce: Wiktor K. „instrumenty dęte i strunowe klawisze” , Mateusz K. „instrumnety perkusyjne oraz dzwonki” , Ryszard G. „instrumenty strunowe”.
Jednocześnie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w pomoc dzieciom podczas tworzenia instrumentu.
Organizatorkami konkursu były Panie Michalina Krzysteczko i Aleksandra Gajda.