Jasełka w Kościele

8 stycznia 2023 r w Kościele w Paniówkach dzieci z grup „Motylki, Pszczółki i Nutki” przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców i wszystkich przybyłych gości. Głównym celem uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia oraz kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci recytowały teksty, śpiewały kolędy i pastorałki oraz wykonały układ taneczno- ruchowy. Całej uroczystości towarzyszyła miła i serdeczna atmosfera.