Międzynarodowy Projekt Edukacyjny Emocja

W roku szkolnym 2021/2022 najstarsza grupa przedszkolna „Muminki” bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym Emocja, który ma na celu m.in. kształtowanie postaw społecznych, czy rozbudzanie w dzieciach wiary w siebie oraz własne możliwości. Innowacja ma na celu wprowadzić dzieci w świat literatury. „Czytanie dzieciom i ograniczenie korzystania z mediów elektronicznych to najlepsza inwestycja w ich przyszłość”.

W ramach innowacji „Czytam z Emocją” będziemy realizować 5 modułów: kraina kreatywności, wyobraźni, mocy słów, empatii oraz odwagi. Projekt realizują w grupie Panie: Agnieszka Mańka, Monika Krzysteczko oraz Eunika Urantowka.

Projekt jest zgodny z podstawowymi kierunkami oświatowymi państwa w roku szkolnym 2021/2022
określone przez MEiN (pkt.1,2,3.4 i 6)