„JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE”- KONKURS PLASTYCZNY

Regulamin konkursu plastycznego dla grupy  „Tygryski” i „Krasnoludki”

„Jestem bezpieczny na drodze ”-

I. Postanowienie Ogólne

Organizatorem konkursu plastycznego jest Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paniówkach. Gminne Przedszkole.

II. Cel konkursu

Promowanie bezpiecznych zachowań dzieci, poprzez wyrabianie przyzwyczajeń dotyczących bezpieczeństwa w ruchu pieszym. Utrwalenie wiedzy na temat zasad ruchu drogowego, wdrażanie dzieci do zdrowej rywalizacji.

III. Warunki udziału w konkursie

1. Prace konkursowe powinny odnosić się do tytułu konkursu „Jestem bezpieczny na drodze”- (rowerem, autem z rodzicami, autobusem, pieszo, lub w inny sposób).
  2. Prace konkursowe należy wykonać indywidualnie. Każdy uczestnik może przedstawić 1 pracę plastyczną.
  3. Konkurs polega na przygotowaniu płaskiej pracy plastycznej (rysunek, malowanka, wycinanka, wyklejanka itp.) w formacie maksymalnie A3.
  4. Każda praca powinna być opatrzona metryczką, zawierającą: imię i nazwisko uczestnika, wiek dziecka, nazwę grupy przedszkolnej.
  5. Pracę należy składać u wychowawców grup w terminie do 12 kwietnia 2019 r.
  6. Przystąpienie do konkursu wiąże się z zaakceptowaniem regulaminu.

IV.Ocena  prac, nagrody i zasady ich przyznawania

1. O wyłonieniu laureatów konkursu decyduje liczba zdobytych głosów w głosowaniu.
  2. Każde z dzieci otrzyma 1 karteczkę do głosowania w następującym terminie tj. 18 kwietnia 2019.
  3. Dzieci nieobecne w dniu głosowania tracą prawo głosu.
  4. Podsumowanie  i  wręczenie nagród  laureatom, nastąpi w terminie uzgodnionym przez Organizotora, o czym zostaną poinformowani zainteresowani.
  5. Kryteria konkursowe ustalone zostają w następujący sposób: zgodność z tematyka, wysoka jakość i trwałość wykonania, pomysłowość oraz stopień trudności wykonania
  6. Najciekawsze prace wraz z danymi zostaną opublikowane na stronie internetowej Przedszkola.
  7. W razie zaistniałych pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z Organizatorami.        Konkurs organizują mgr Anna Sowulewska, mgr Monika Rudzka