Bal Przebierańców

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. W salach przedszkolnych można było spotkać królewny, księżniczki, rycerzy, policjantów, strażaków i wiele innych ciekawych postaci.
   W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy udali się do sali balowej, która wprowadziła dzieci w radosny nastrój.
   Podczas balu karnawałowego prowadzonego przez pana  DJ wszystkie dzieci tańczyły w rytm znanych oraz popularnych utworów. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach oraz konkursach. Dzięki zaangażowaniu rodziców dzieci mogły odpocząć przy suto zastawionym stole.
   Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz pyszne  przekąski w postaci świeżych owoców  i kolorowych galaretek